top of page

RECENZIE

SLOVAMI MOJICH ŠTUDENTOV

K učeniu angličtiny som sa odhodlala po asi 15 ročnej prestávke. Moje obavy a pôvodnú nechuť k učeniu Simonka úplne rozohnala. Môžem ju vrelo odporučiť každému, kto sa chce či už zdokonaliť, či začať s angličtinou od začiatku, alebo ako ja, najskôr "oprášiť" staršie vedomosti. Simonka je na každú hodinu pripravená, priebeh hodiny a všetky súvisiace aktivity má vopred premyslené, učebné materiály posiela vopred. Zároveň je flexibilná a vie sa prispôsobiť záujmom študentov. Dôraz kladie na komunikáciu, v rámci ktorej sa najlepšie precvičuje gramatika a získava slovná zásoba, pričom časom opadne stres z toho, že človek má povedať niečo po anglicky. Skutočne ju odporúčam!!!

SOŇA Š.

U Simonky som začínala ako ÚPLNÝ začiatočník. Po pár hodinách som bola schopná dať dokopy súvislú vetu. Dáva dôraz na výslovnosť, čo bolo v mojom prípade dôležité. Vždy je pripravená na 100% a je skvelé, že človek si nemusí kupovať rôzne zbytočné učebnice nakoľko Simonka vždy spracuje potrebné podklady, s ktorými sa pracuje. Hodiny vedie veľmi priateľský, čo odbúrava stres z rozprávania. Ak zistí v niečom nedostatky okamžite reaguje a snaží sa ich odstrániť. Môžem len a len odporučiť.

PATRÍCIA M.

Simonka je ako lektorka špička vo svojom odbore, maximálne precízna, vždy pripravená na hodinu, má systém v učení a skvelé materiály. Už vyše trištvrte roka u nej absolvujem hodiny angličtiny a som veľmi spokojná, vidím na sebe pokrok, cítim sa sebavedomejšia pri konverzácii. Simonka je nielen výborný učiteľ ale aj skvelý človek, vie sa maximálne prispôsobiť, trpezlivo vysvetliť a vždy sa teším na každú hodinu. Vrelo všetkým odporúčam 💯 a ďakujem za doterajšie hodiny.

MONIKA M.

Hodiny angličtiny so Simonkou sú pre mňa prínosom. Oceňujem jej skúsenosti, schopnosť skĺbiť odbornú výučbu s potrebami študentov. Zameria sa na nedostatky, či už v gramatike, slovnej zásobe a sústredíme sa na zlepšenie v danej oblasti. Hodiny sú pestré, Simonka je precízna, priateľská, flexibilná, má výborný všeobecný prehľad, čiže môžeme diskutovať na rôzne témy, som veľmi spokojná, odporúčam ju!

JANA Z.

Som veľmi spokojná s priebehom a štýlom výučby, oceňujem milý a profesionálny prístup Simonky. Hodiny prebiehali v priateľskej atmosfére, aktívne sme sa anglicky rozprávali na rôzne a veľakrát zaujímavé témy. Ak mi niečo nebolo jasné alebo som počas rozprávania spravila chybu, Simonka ma vždy milo a pohotovo opravila a vysvetlila všetko potrebné. Priebežne som dostávala k dispozícii študijné materiály, v ktorých som našla stručné a ľahko pochopiteľné vysvetlenie gramatiky, ktoré sme si ešte následne na hodinách podrobne spolu prešli. K tomu sa viazali aj praktické cvičenia, ktoré mi tiež veľmi pomohli pochopiť pravidlá gramatiky. Ak mi to okolnosti dovolia, rada sa v budúcnosti ešte k Simonkiným hodinám vrátim :) Určite každému odporúčam :)

IVANA Š.

Simonu jednoznačne odporúčam, ak sa niekto chce zdokonaliť v angličtine! Na každú hodinu je vždy dokonale pripravená. Nie je treba žiadne učebnice, hodiny prebiehajú veľmi profesionálne a vie ich prispôsobiť tempu a náročnosti učiva. Je priateľská, ochotná, trpezlivá a s úžasným prístupom. Zlepšil som sa vďaka nej v komunikácií v angličtine a taktiež aj v gramatike.

Zatiaľ najlepšia lektorka :)

DANIEL U.

Angličtinu sa s menšími prestávkami snažím naučiť už od strednej školy, pričom to väčšinou stroskotalo na mojom nedostatku času a strachu z rozprávania. Tento strach sa mi podarilo odbúrať až vďaka Simone, hodiny s ňou prebiehajú v priateľskej a uvoľnenej atmosfére a vy sa ani nenazdáte a hodina je za vami. A čo je najlepšie, je za vami hodina, ktorú ste strávili rozprávaním a nie počúvaním! :) Veľa som sa na týchto hodinách naučila a verím, že vďaka Simone postupne zdvihnem úroveň mojej angličtiny až na vytúženú C1 :) Vyskúšala som už viacero prístupov a viacero učiteľov či kurzov, pričom hodiny s lektorkou Simonou radím medzi tie najlepšie :) Vrelo odporúčam.

VERONIKA Č.

Všetkým, ktorí váhajú osloviť práve Simonu, ju vrelo odporúčam. Žiadny zbytočný stres na hodine, venuje sa práve nedostatkom v anglickom jazykom, ktorý študent vykazuje a cielene sa na to zameriavajú aj cvičenia na hodine. Hodinu si viete prispôsobiť podľa dohody a táto baba má neskutočný prehľad v tom, čo robí. Osobne oceňujem, že do každej hodiny je 100 % pripravená a baví ju to. Len tak ďalej.

LUKÁŠ Ž.

Keď som sa rozhodoval, že sa chcem učiť angličtinu, tak som neočakával, že sa mi podarí stretnúť tak skvelú osobu ako je Simča. Všetky referencie sú pravdivé a môžem len a len odporúčať. Na hodiny je vždy maximálne pripravená a oceňujem hlavne všetky podklady, ktoré si sama vytvára a doučujúcemu poskytne. Hodiny prebiehajú veľmi profesionálne a vie hodiny prispôsobiť tempu a náročnosti učiva. Na hodiny chodím veľmi rád a jediné čo ma mrzí, že z časového hľadiska ich nemôžem mať viac. A preto oceňujem ako vie hodiny individuálne prispôsobiť. Takže, kto má v pláne s angličtinou začať či sa zlepšiť, určite je Simča tou správnou voľbou ;)

DENIS S.

Simonka je úžasná a som veľmi rada za jej hodiny, ktoré mi pomohli pochopiť angličtinu a vedieť ju použiť, či už to je gramatika, výslovnosť, čítanie - vďaka nej som zmaturovala 💪🏼 Jej hodiny boli vždy príjemné, profesionálne, a zároveň zábavné a ukľudňujúce. Keď treba naučiť, určite u Simi lebo to vie podať tak, aby to človek chápal. Vždy všetko pripravila dopredu na hodinu. Ďakujem 😌

KARIN P.

Simonku ako doučovateľku veľmi odporúčam. Hodiny som s ňou mala vyše roka, zamerané najmä na konverzovanie a vidím u seba veľký pokrok. Na hodiny bola vždy pripravená, hodiny tematicky (konverzovanie v oblasti práva) aj cvičeniami individuálne prispôsobila (rôzne úlohy na precvičenie gramatiky, ktorá mi nešla). Hodiny boli veľmi pohodové a zábavné.

NINA G.

Sima je skvelá učiteľka angličtiny aj pre tých, ktorí chcú „len” rozprávať a byť si istejší v ich slovnom prejave. Učebné materiály prispôsobila na moju úroveň angličtiny a tú, ku ktorej som sa chcela priblížiť (C1). Dokonca pripravila materiály priamo pre mňa podľa toho, čo ma zaujímalo. Je milá, dobre sa s ňou rozpráva, často som mala pocit, že sa bavím s kamarátkou na káve. Jej hodiny ma veľmi bavili a som veľmi rada, že som si ju vybrala ako lektorku :)

JARMILA B.

Hodiny so Simonkou boli pre mňa veľkým prínosom. Pomohla mi zlepšiť sa a zamerať sa na časti angličtiny, v ktorých som potrebovala veci dotiahnuť a odzrkadlilo sa to aj na mojich výsledkoch. Hodiny prebiehajú vždy vo veľmi priateľskej atmosfére a vždy som sa na ne tešila. Neváhajte sa na Simonku obrátiť, či už ste začiatočník, alebo pokročilý.

MARTINA K.

Sima bola moja voľba 1. medzi ostatnými a som veľmi šťastná, že som si vybrala správne. Hodiny prebiehali parádne, venovala sa mi na 100%, každú hodinu sme opakovali, šli sme krok po kroku. Vždy mi pripravila rôzne materiály, či hry, aby sme sa nenudili a opakovali si čo najviac. Veľká spokojnosť.

TATIANA J.

Simonka je veľmi príjemná doučovateľka. V mojom prípade som ocenila hlavne jej trpezlivosť. Vysvetľuje učivo veľmi zrozumiteľne. Poskytuje vlastné materialy. Odporúčam pre všetky vekové kategórie.

ANDREA O.

Vyskúšala som už veľa doučovateľov, a za mňa je Simonka najlepší doučovateľ "EVER". Nikdy som sa na jej hodinách nenudila, práve naopak jej hodiny ma nabili pozitívnou energiou a nakopli moju angličtinu. Vždy ma obohatila o zaujímavé témy a vždy vedela hodinu prispôsobiť aj podľa mojich preferencií.

ALEXANDRA F.

Lekcie so Simou sú výborné, veľmi ma obohatili a vždy som sa na naše spoločné hodiny tešil. Sú vedené zaujímavou a zábavnou formou pričom stále poskytujú vysoký profesionálny štandard. Hodnotím desať z desiatich. :))))

MATEJ T.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať Sime za skvelú organizáciu výučby, príjemné konverzácie a rovnako za jej milé a trpezlivé jednanie so mnou. S jej online hodinami som bola nadmieru spokojná. Som rada, že som si vybrala práve Simu ako lektorku a do budúcna môžem priateľom len odporučiť. :) Ešte raz veľké ĎAKUJEM.

NIKOLA M.

Odporúčam hodiny so Simou. Sú veľmi zaujímavé, veľa som sa naučila. Veľmi priateľský vzťah, no zároveň na profesionálnej úrovni. Určite odporúčam ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️.

JULIANA P.

Ahojte Simonka má perfektný prístup k učeniu anglického jazyka. Pri učení som sa zdokonalil o 100%. Došiel som s tým že som nevedel ani ceknúť a odišiel som s tým, že na maturite som nemal problém vyprávať a odpovedať na otázky. Skutočne som nadmieru spokojný, určite to bola tá správna voľba. Takže tým, ktorí sa chcú naučiť anglický jazyk, každému odporúčam.

PATRIK S.

Super prístup a znalosti, poctivo pripravená na každú hodinu. Výborná prispôsobivosť a ochota.

JURAJ C.

Keď som zistila, že potrebujem pomôcť s angličtinou, lebo sa mi blížila maturita, tak som si našla Simonku, ktorá ma naprosto perfektný priateľský prístup a veľmi rýchlo sme sa vedeli dohodnúť. Ako prvé mi pomohla objasniť moje nedostatky, povedala mi, čo mám zlepšiť a vďaka nej sa mi upevnilo to, čo som už mala dávno vedieť. Som veľmi rada, že som si vybrala práve ju a odporúčam ju každému, kto sa chce začať učiť alebo vylepšiť svoju angličtinu.

NATÁLIA P.

Simonka je veľmi múdre, vtipné, milé a zodpovedné dievča, ktoré sa vie prispôsobiť za čo som vďačná. Hodiny s ňou sú zaujímavé aj veselé ale hlavne efektívne. Na moje prekvapenie chodím na doučovanie rada a z doučovania veľmi dobre naladená. Simonka spravila z nemožného možné a už aj ja čo to rozumiem. Takže vrelo odporúčam.

ALENA H.

Výborný prístup. Hodiny prispôsobí požiadavkám a tiež identifikuje slabšie vedomosti, ktoré sa snaží rozvíjať. Dôkladne sa pripravuje na hodinu a poskytuje množstvo študijného materiálu. Neoceniteľná je ústretovosť pri pracovnej zaneprázdnenosti.

LADISLAV B.

Simonku, ako lektorku angličtiny, som si vyberala na základe týchto všetkých referencii, ktoré tu má. Musím povedať, že je to naozaj veľmi milé a šikovne dievča. Vždy je na hodinu perfektne pripravená. A čo musím podotknúť ☝️má veľkú trpezlivosť, za ktorú jej veľmi ďakujem 😁 Každá hodina prebieha v kľudnej a priateľskej atmosfére, čo je pre mňa veľmi dôležité 🤗 Odporúčam ju všetkými 🖐🖐 každému, kto potrebuje pomôcť s anglickým jazykom v každom smere 😊

SANDRA P.

Simu som kontaktovala, keďže som potrebovala oprášiť svoju angličtinu. Bolo to síce len pred 4 mesiacmi, ale musím povedať, že už pociťujem zlepšenie. Vždy je na hodiny pripravená, vie prispôsobiť látku podľa potreby. Určite odporúčam.

MICHAELA C.

Tak túto slečnu môžem len odporúčať. Neprišiel som na nič, čo by som mohol vytknúť. Veľmi dobre sa pripravuje na každú hodinu. Hodiny prispôsobuje mne, podľa toho, kde mám rezervy a pod. Má priateľský prístup a vždy sa s ňou viem dohodnúť aj na inom termíne, ak je to potrebné.

ROBERT H.

Patří mezi nejkvalitnější lektory a má výbornou znalost všech aspektů anglického jazyka. Mohu jedině souhlasit s ostatními referencemi.

JAN K.

Simu môžem len odporučiť. Nedá sa jej nič vytknúť. Je priateľská, ústretová a hlavne trpezlivá. Na hodiny je vždy dôkladne pripravená. Každá hodina je zostavená podľa vedomostí a zručností študenta.

MÁRIA V.

Simonku na hodiny angličtiny môžem iba odporučiť. Odkedy k nej chodím tak sa moja angličtina veľmi zlepšila. Všetko má dopredu naplánované, ale je vždy ochotná riešiť aj veci, ktoré potrebujem do školy a podobne.

VERONIKA K.

Súhlasím so všetkými recenziami. Simonkine hodiny sú vždy pekne pripravené a veľmi efektívne. Všetko čo sme prebrali som konečne poriadne pochopila a ľahšie sa mi komunikuje. Vždy je ochotná pomôcť a prispôsobiť sa časovo. Ďakujem ti :-)

KATARÍNA S.

Simonku jednoznačne odporúčam pre výučbu angličtiny! Na každú hodinu je vždy dokonale pripravená. Nie je potrebné kupovať učebnice nakoľko Simonka vždy spracuje potrebné podklady s ktorými pracujeme. Je priateľská, ochotná, trpezlivá s úžasným prístupom. Na hodiny s ňou chodím s radosťou.

ANDREJ R.

Hodiny u Simonky sa mi veľmi páčili. Vždy sa vedela prispôsobiť mojim potrebám a vždy sa poctivo pripravovala na každú našu hodinu. Zlepšila som sa vďaka nej v komunikácií v angličtine a taktiež aj v gramatike. Odporúčam každému kto sa potrebuje doučiť angličtinu a hľadá šikovného lektora! ;)

LUCIA V.

Môžem odporučiť, konečne som našiel, čo som hľadal. Vždy pripravená a zábavná. Štýl vyučovania mi maximálne vyhovuje.

ANDREJ Š.

Simonka má predovšetkým vysokú úroveň prípravy na každú hodinu, úžasný individuálny prístup vzhľadom na moju úroveň angličtiny, jej hodiny sú vedené veľmi profesionálne, ale súčasne priateľsky a hlavne oceňujem, že sa vždy dokážeme dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Nemusím si kupovať žiadne učebnice, Simonka mi vždy sama pripraví podklady, texty alebo pracovné listy.

JANKA S.

Hodiny so Simčou sú super! Výborná príprava, vlastné materiály, efektívna kombinácia konverzácie a gramatiky, priateľský a trpezlivý prístup prispôsobený potrebám študenta :)

LENKA M.

Odporúčam všetkými desiatimi! Konečne som sa v angličtine pohla ďalej a prestala k nej mať odpor. Simona má skvelý prístup, je veľmi trpezlivá a poskytne všetky materiály. Na každú hodinu bola pripravená a vždy vyberala zaujímavé témy, pri ktorých sa dalo ľahko komunikovať, aj keď komunikácia nie je zrovna váš šálok kávy. Je moja asi piata lektorka a konečne napredujem!

KATKA T.

Simonka je výborná lektorka s odborným prístupom, vie vytvoriť beztresovú a pohodovú atmosféru na každej hodine. Pomohla mi zlepšiť moju angličtinu a vrelo odporúčam jej hodiny.

ANDREA P.

Simu ako lektorku odporúčam všetkými desiatimi. Hodiny boli zakaždým iné, zaujímavé a vždy som sa naučila niečo nové. Vždy bola pripravená a vedela učivo prispôsobiť mojim potrebám. Aj keď som chcela zdokonaliť konverzáciu, venovali sme sa aj gramatike, či slovnej zásobe a veľmi mi to prospelo. Proste vie, čo potrebujete. :)

KATARÍNA T.

Vďaka hodinám so Simonou sa moja angličtina zlepšila. Je veľmi trpezlivá a priateľská. Má profesionálny prístup, na každú hodinu je pripravená s rôznymi materiálmi. Vždy všetko jasne a výstižne vysvetlí. Snaží sa vás zapojiť do učenia aj mimo hodín, napr. prostredníctvom cvičení a učením novej slovnej zásoby z predchádzajúcich hodín. Hodiny určite vrelo odporúčam.😊

DOMINIKA P.

Hodiny sú vždy veľmi zaujímavé. Oceňujem super prístup Simony, je veľmi ochotná a prispôsobivá mojim potrebám. Taktiež oceňujem veľké množstvo materiálov, ktoré dostávam k jednotlivým hodinám. Odporúčam každému, kto sa chce posunúť v angličtine.

MARTIN O.

Simonu ako učiteľku odporúčam. Na každú hodinu mala dôkladne pripravenú tému a materiály. Oceňujem zopakovanie slovnej zásoby na ďalšej hodine, čím sa mi zvýšila slovná zásoba. Komunikácia prebiehala vo veľmi priateľskej atmosfére, čo mi nesmierne vyhovovalo. Ak sa mi podarí dať pracovné a všetky ďalšie povinností do poriadku, určite sa Sime ešte ozvem :)

IVANA M.

Sima je vždy na každú hodinu pripravená a má profesionálny prístup. Je veľmi trpezlivá a chápavá, čím zabezpečuje dobrý pocit pre každého študenta. Má skvelý prehľad, každá hodina je systematická a je šitá na mieru daným schopnostiam študenta. Vytvára podnetné prostredie pre rozvoj znalostí a jedna hodina vám ubehne skutočne rýchlo :)

KATARÍNA F.

Hodiny so Simonkou určite odporúčam každému. Je veľmi milá, ochotná s profesionálnym prístupom. Gramatiku a konverzáciu na zaujímavé témy vie prispôsobiť individuálnym potrebám, kde vám zároveň poskytne množstvo materiálov a cvičení. Pre mňa osobne je veľké plus, že na hodinách sa nielen niečo naučím ale si aj oddýchnem, zabavím sa a vždy sa teším na najbližšiu lekciu.

SOŇA M.

Skvelá lektorka s výborným prístupom a znalosťami. Preberané témy vie zrozumiteľne vysvetliť a prispôsobiť individuálnym potrebám žiaka. Na hodinách je vždy poctivo pripravená a dobre naladená. Odporúčam ;-)

ADAM K.

Ak hľadáte spoľahlivú, flexibilnú, sčítanú a zároveň parťáčku pre každú vekovú kategóriu, Simi je tou správnou voľbou:) Určite aj vám pomôže cítiť sa v AJ konverzácii sebaistejšie a pochopiť popri tom gramatiku a jej používanie. Odporúčam a ďakujem Simi ;)

KATKA M.

K Simone chodím na hodiny angličtiny ešte len 3 mesiace ale chcem sa s vami podeliť o moje skúsenosti. Simona je veľmi šikovná a fundovaná lektorka. Vie sa prispôsobiť vašim požiadavkám a znalostiam (počiatočný test). Je prístupná aj vašim predstavám o priebehu a náplni hodiny. Vždy je výborne pripravená a naladená na hodinu, takže sa môže zamerať aj na vaše nedostatky (slovná zásoba, gramatika). Na hodiny k nej chodím veľmi rád, pretože sám viditeľne napredujem pod jej dohľadom. Doporučujem ju všetkým, čo majú vážny záujem o zdokonalenie v angličtine.

IVAN V.

Simi je fakt skvelá, naozaj vždy perfektne pripravená a hlavne pozitívne naladená. Na hodiny sa vždy teším, sú zábavne, no zároveň profesionálne! Čo je pre mňa dôležité - konverzácia je úplne bez stresu. Vďaka nej mi konečne všetká tá gramatika začala dávať zmysel. :) Pre mňa doposiaľ najlepšia učiteľka!

ADAM K.

K hodinám angličtiny so Simou som sa dostal v máji 2022, keď som sa pripravoval na zahraničný pracovný projekt. Ozval som sa jej na základe množstva pozitívnych referencií na tejto stránke. Prvoplánovo mi išlo o absolvovanie krátkeho intenzívneho kurzu - aby som prekonal strach z vystupovania v cudzom jazyku. Po cca. 3 týždňoch intenzívneho kurzu som sa cítil v komunikácii oveľa komfortnejšie a sebavedomejšie. Rozhodol som sa preto pokračovať v pravidelných hodinách so Simou (už štandardne 2x do týždňa) a stále navštevujem jej hodiny (leto 2023) a plánujem pokračovať. 
Som Sime veľmi vďačný za môj progres, môžem ju ako lektorku vrelo odporúčať. Na jej hodinách/koncepte práce sa mi najviac páči: - veľmi dobrá diagnostika problémov (gramatika, výslovnosť, voľba vhodných fráz, ...) - profesionalita, výborná pripravenosť na každú lekciu - jasný plán práce (dobré pre zaneprázdnených, unavených, ale aj lenivých), zároveň je tu však stále možnosť prísť s vlastnými témami a byť aktívny - čítame a diskutujeme o rôznorodých (aj v spoločnosti aktuálnych) témach - kontinuálne pracujeme na gramatike - budujeme slovnú zásobu (identifikácia neznámych slov, preskúšanie slovíčok z minulej lekcie, preskúšanie slovíčok z minulého mesiaca) - Sima poskytuje veľké množstvo materiálov a cvičení na konkrétne gramatické javy alebo špecifickú slovnú zásobu. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam :)

ŠTEFAN T.

Hodiny so Simonkou sú pre mňa prínosom po stránke gramatickej ako i stránke konverzačnej. So Simonkou mám hodiny angličtiny už viac ako 1,5 roka a na každú hodinu sa vždy teším. 
Simonka je systematická, vždy pripravená na každú hodinu, pozná moje silné a slabé stránky v angličtine a tie slabé precizuje priamo i nepriamo. Hodiny angličtiny so Simonkou mi pomohli odbúrať strach hovoriť po anglicky, nezanedbateľné sú pre mňa aj informácie a slovná zásoba z článkov, ktoré spolu čítame a diskutujeme.

ERIKA P.

Simonku som vybrala ako doučovateľku angličtiny pre môjho priateľa z dôvodu sympatií a hlavne recenzií. Odstupom času vidím, že som vybrala správne. Priateľ odburáva stres v hovorení a naozaj rozumie oveľa lepšie. Vidím aj, že ho tá angličtina konečne aj baví. Takže dievčatá ak aj vy hľadáte doučovanie pre vašich priateľov, mužov nebojte sa aj napriek jej peknému výzoru vybrať Simonku. Je veľmi šikovná a dokonca ho vidím vzdelávať sa aj mimo hodín. A ja ďakujem, že už nemusím všade v zahraničí speakovať len ja. :)

DENISA P.

bottom of page